O nas

Farmacja Praca

Łączymy branżę farmaceutyczną. Nowoczesny portal FarmacjaPraca.pl w szybki i wygodny sposób pozwala na znalezienie wykwalifikowanych pracowników. Portal umożliwia między innymi zamieszczanie ofert pracy w branży farmaceutycznej, a przy tym jest i pozostanie w swojej podstawowej funkcjonalności całkowicie bezpłatny.

Cel podstawowy

Każda firma lub kierownik apteki mogą założyć konto osobiste. Po aktywacji konta pracodawca zyskuje pełen dostęp do profilu i jego funkcjonalności, co oznacza możliwość opisowej prezentacji firmy lub apteki wraz z zamieszczeniem logotypu. Aktywacja konta oznacza także natychmiastową możliwość dodania i modyfikacji w serwisie ofert pracy. Co ważne, istnieje możliwość ukrycia profilu oferenta, aby ogłoszenie pozostało dyskretne.

Przyszłość

Lista funkcjonalności serwisu stale rośnie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zostań naszym partnerem - napisz do nas.

Opieka merytoryczna

Nad funkcjonowaniem portalu czuwa dr Ewelina Kozaczek - farmaceutka oraz kierownik apteki z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w rekrutacji jaki i edukacji pracowników z branży farmaceutycznej.

Operator serwisu

Operatorem serwisu jest firma Abventor zajmująca się budową, strategią komunikacji oraz reklamą serwisów i portali internetowych. Projekt powstał w ramach rozwoju wewnętrznych inicjatyw.