SzortyFarmaceutyczne - termin #aptekadlaaptekarza

Ten termin ma: 64.
Oglądasz: 1 - 10


21.11.2017 | Lubelska Okręgowa Izba Aptekarska

#NIA podsumowała 100 dni ustawy #AptekaDlaAptekarza

Zobacz szczegóły. 

06.11.2017 | WIF Poznań

#WIF wydał promesę jednemu z przedsiębiorców, dzięki której będzie miał możliwość otwarcia apteki nawet w 2022 r., niezależnie od tego czy będzie spełniał zsadę #AptekaDlaAptekarza czy nie. 

Zobacz szczegóły. 

31.10.2017 | Fronda

W serwisie #Fronda można przeczytać felieton na temat wynikłych zmian z powodu wprowadzenia #AptekaDlaAptekarza. Zdaniem autora po pół roku można stwierdzić, że ustawa spełniła swoje założenie i ograniczyła napływ obcego kapitału na rynek apteczny. 

Czytaj więcej. 

24.10.2017 | Radio Wnet

Paweł Kukiz skrytykował na antenie Radia Wnet ustawę #AptekaDlaAptekarza. Lider Kukiz'15 twierdzi m.in, że to ewidentnie lobbystyczna ustawa.

Czytaj więcej

Posłuchaj audycji

23.10.2017 | Rynek Aptek

#GIF przedstawił stanowisko ws. przekroczenia limitu 1 proc. koncentracji na terenie danego województwa lub limitu czterech aptek w związku z zasadą #AptekaDlaAptekarza, stanowi podstawę do cofnięcia zezwoleń na prowadzenie aptek ogólnodostępnych. 

Czytaj więcej. 

17.10.2017 | Puls Farmacji

#PexPharmaSequence odniosła się do danych dot. wzrostu cen na rynku aptecznym. Zdaniem organizacji niekoniecznie musi on być skutkiem wprowadzenia ustawy #AptekaDlaAptekarza, ale zwykłych, cyklicznych zmian na rynku aptecznym. 

Czytaj więcej. 

16.10.2017 | Rynek Aptek

Jak wynika z danych przedstawionych przez #BCC, po wprowadzeniu nowelizacji ustawy #PrawoFarmaceutyczne i wprowadzeniu zasady #AptekaDlaAptekarza nastąpił wzrost cen leków OTC oraz nierefundowanych. 

Czytaj więcej.

06.10.2017 | mgr.farm

Według #NIA nie potwierdziły się wzrosty cen leków, tak głośno zapowiadane przez przeciwników ustawy #AptekaDlaAptekarza. Średnia cena opakowania wzrosła jedynie o 2,9 proc., przy inflacji na poziomie 2 proc. Jednocześnie maleje różnica między cenami w aptekach sieciowych i indywidualnych.

Czytaj więcej

05.10.2017 | Puls Farmacji

Po stu dniach obowiązywania nowego #PrawoFarmaceutycznego wprowadzającego zasadę #AptekaDlaAptekarza swoje zdanie wyrazili zarówno przedstawiciele #NIA jak i przeciwnicy tejże ustawy. 

Czytaj więcej. 

21.09.2017 | mgr.farm

Do Premier Beaty Szydło skierowana została #Interpelacja autorstwa Lidii Gądek, w której alarmuje o drożejących produktach spożywczych, ubezpieczeniach samochodowych i paliwach. Zdaniem posłanki wzrost cen nie ominął też leków, co jest efektem wejścia w życie ustawy #AptekaDlaAptekarza

Czytaj więcej

Strony