<brak>

Ten termin ma: 4.
Oglądasz: 1 - 4


11.09.2018 | www.sejm.gov.pl

Do #MZ została wystosowana #Interpelacja nr 2569 w sprawie sytuacji studentów farmacji. Autorem jest posłanka Anna Sobecka, która zwróciła się z zapytaniem, w jaki sposób ministerstwo planuje poradzić sobie z nadużyciami dotyczącymi naliczania opłat studentom za możliwość odbycia praktyk w #AptekaSzpitalna.

Wiecej na ten temat

14.02.2018 | Sejm RP

Joanna Scheuring-Wielgus wystosowała do Ministra Zdrowia #Interpelacja, w której pyta ile polskich aptek podzieliło niedawno los poznańskiej apteki Galenica. Jej zdaniem ustawa #PrawoFarmaceutyczne w obecnym kształcie stwarza ryzyko powstania lokalnych monopoli.

Czytaj więcej

27.10.2017 | mgr.farm

Do Ministra Zdrowia wystosowana została #Interpelacja dotyczącą wygaszenia kształcenia w zawodzie - #TechnikFarmaceutyczny, której autorem jest poseł Jacek Protasiewicz. Jego zdaniem kompetencje techników farmaceutycznych nie odbiegają zbytnio od kompetencji farmaceutów. Poseł apeluje o pozostawienie możliwości kształcenia w tym zawodzie.

Czytaj więcej

21.09.2017 | mgr.farm

Do Premier Beaty Szydło skierowana została #Interpelacja autorstwa Lidii Gądek, w której alarmuje o drożejących produktach spożywczych, ubezpieczeniach samochodowych i paliwach. Zdaniem posłanki wzrost cen nie ominął też leków, co jest efektem wejścia w życie ustawy #AptekaDlaAptekarza

Czytaj więcej