SzortyFarmaceutyczne - termin #konferencjanaukowa

Ten termin ma: 4.
Oglądasz: 1 - 4


16.05.2018 | Rynek Aptek

15 maja w Warszawie odbyła się #KonferencjaNaukowa  poświecona problemowi nowotworów układu moczowego. Jak podają statystyki nowotwory te stanowią 25% ogółu chorób nowotworowych w Polsce. Od 1 maja 2018 roku na #ListaRefundacyjna trafiły 2 leki nowej generacji, stosowane w leczeniu raka nerki. 

Więcej informacji

17.03.2018 | Rynek Aptek

16.03.2018 roku w Warszawie odbyła się międzynarodowa #KonferencjaNaukowa "Autyzm a praktyka oparta na dowodach". Na konferencji przedstawiono wyniki analizy 29 tys. doniesień na temat różnych metod leczenia #Autyzmu.Jak twierdzi amerykański specjalista w dziedzinie #Autyzmu Prof. Samuel Odom z University of North Carolina ok.30% rodziców stosowało terapie alternatywne, bez odpowiedniego poparcia naukowego.

Więcej informacji 

06.04.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Częstochowie

#OIACzęstochowa oraz #PTFarm zapraszają farmaceutów na #KonferencjaNaukowa pt. "Jurajska Wiosna Farmaceutów", który odbędzie się w dniach 12-14 maj br. w Złotyym Potoku. 

Zobacz szczegóły. 

28.02.2017 | mgr.farm

22 kwietnia 2017 r. w budynku Wydziału Farmaceutycznego z O. Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu odbedzie się ogólnopolska #KonferencjaNaukowa pt. „Farmaceuta na oddziale szpitalnym – korzyści i wyzwania”. Celem spotkania jest poruszenie kwestii zawodowych farmaceutów, których miejscem pracy jest #AptekaSzpitalna, podjęcie dyskusji na temat włączenia farmaceutów do wielodyscyplinarnych zespołów terapeutycznych, a także zacieśnianie kręgu współpracy lekarzy, farmaceutów i przedstawicieli pozostałych zawodów medycznych. Osoby zainteresowane udziałem w koferencji proszone są o wczesniejszą rejestrację.

Więcej szegółów