<brak>

Ten termin ma: 13.
Oglądasz: 1 - 13


11.09.2018 | KOWAL

07. września Fundacja #Kowal podała informację, że PLMVS zyskało połączenie produkcyjne z EMVS. Odtąd podmioty odpowiedzialne m.in. #Apteka #HurtowniaFarmaceutyczna mają możliwość wprowadzania do PLMVS danych przeznaczonych dla polskich pacjentów leków objętych serializacją.

Czytaj ogłoszenie

10.07.2018 | KOWAL

Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL podpisała umowę z #ArvatoSystems na utrzymanie systemu pozwalającego weryfikować wszelkie dane w ramamch Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków. 

Czytaj więcej

27.06.2018 | Naczelna Izba Aptekarska

Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL organizuje warsztaty dla dostawców oprogramowania informatycznego dla aptek oraz hurtowni farmaceutycznych, związane z obowiązkiem walki z #SfałszowaneLeki

Zobacz szczegóły

04.04.2018 | Rynek Aptek

Fundacja Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL informuje, że do grona członków Fundacji dołączył Związek Pracodawców Hurtowni Farmaceutycznych #ZPHF.

Zobacz szczegóły

14.02.2018 | Naczelna Izba Aptekarska

Prezes #KOWAL poinformował że po długotrwałych rozmowach z dostawcami systemu blueprint certyfikowanymi przez EMVO, w dniu 9 lutego 2018 r. Zarząd i Rada Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” dokonali wyboru dostawcy. Fundacja KOWAL zdecydowała o rozpoczęciu negocjacji umowy z Arvato Systems GmbH, jako zwycięzcą procesu preselekcji. Intencją stron jest szybkie podpisanie umowy.

Czytaj więcej

06.02.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Poznaniu

#OIAPoznań zaprasza na spotkanie z prezesem Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczniści Leków #KOWAL, które odbędzie się 8 lutego w Poznaniu. 

Zobacz szczegóły

19.01.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Poznaniu

#OIAPoznań informuje, że w dniu 8 lutego br. w Poznaniu odbędzie się spotkanie z prezesem #KOWAL

Zobacz szczegóły

08.12.2017 | Rynek Aptek

Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL ma nowego prezesa, został nim Michał Kaczmarski. 

Zobacz szczegóły. 

03.10.2017 | mgr.farm

Do końca października w krajowa agenda #NMVO chce wyłonić spośród 42 kandydatów menadżera, który obejmie stanowisko prezesa Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL.

Zobacz szczegóły. 

25.09.2017 | Rynek Aptek

Bogna Cichowska-Duma, prezes Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL wskazuje, że aktualnie pacjent, który otrzymuje lek w szpitalu, nie może mieć stuprocentowej pewności, że nie otrzymuje preparatu spreparowanego ze zmielonej kredy czy zawierającego przeterminowane lub szkodliwe substancje. 

Czytaj więcej

29.08.2017 | Naczelna Izba Aptekarska

Na stronie #NIA pojawiło się ogłoszenie dot. konkursu na stanowisko prezesa #KOWAL. Przypomnijmy, że organizacja ta zajmuje się badaniem autentyczności leków. 

Zobacz ogłoszenie. 

10.07.2017 | Reczpospolita

#MinisterstwoZdrowia zapowiedziało, że od 2019 r. każdy produkt leczniczy będzie posiadał unikalny kod, dzięki któremu ograniczy się ryzyko fałszowania leków w naszym kraju. Takie działania mają zwiazek z niedawnym powołaniem Krajowej Organizacji Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL

Czytaj więcej. 

07.07.2017 | Rynek Aptek

5 lipca 2017 r. powołana została Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków #KOWAL, której celem jest stworzenie i wdrożenie informatycznego systemu kontroli autentyczności produktów leczniczych.

Czytaj więcej