SzortyFarmaceutyczne - termin #oiakatowice

Ten termin ma: 87.
Oglądasz: 1 - 10


08.11.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice zaprasza na #RajdMikołajkowy wraz ze #szkolenie, który odbędzie się w dniach 1-3 grudzień br. w Istebnej. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 5 # PunktyEdukacyjne. 

Zobacz szczegóły

06.11.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, #OIAKatowice oraz #PTFarmKatowice zapraszają na I Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową. #Szkolenie będzie dotyczyło planowania oraz realziacji 6- miesięcznych praktyk studenckich dla przyszłych farmaceutów. 

Zobacz szczegóły. 

24.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice oraz #AkademiaHASCO zapraszają na #szkolenie, które odbędzie się 28 października br. w Katowicach. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 10 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły. 

24.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice zapraszają na #szkolenie, które odbędzie sie 25 października w Wodzisławiu Śląskim. Tematyką spotkania będzie, m.in rola famraceuty w leczeniu przeziębienia, a za udział w nim będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły. 

24.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice przesyła do wiadomości informację mgr farm. Adama Łuszczewskiego w sprawie aktualizacji aplikacji Generator #ZSMOPL CSR.

Zobacz komunikat

23.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice oraz #PTFarmKatowice zapraszają na #Szkolenie, które odbędzie się 9 listopada br. w Bytomiu. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły. 

19.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice oraz #PTFarmKatowice zapraszają na #Szkolenie, które odbędzie się 25 października w Sosnowcu. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

17.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice przekazuje do wiadomości komunikat Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego #NFZ: Apteki, które dla recept zrealizowanych z uprawnieniem ZK otrzymały komunikat o błędzie kod: 61304025 proszone są o wygenerowanie i zatwierdzenie szablonów zbiorczego zestawienia recept, a następnie o złożenie wniosku o otarcie okresu rozliczeniowego i po jego akceptacji – o ponowne sprawozdanie odrzuconych recept w formie korekty.

Zobacz komunikat

13.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice inforuje o problemach z #PortalemŚwiadczeniodawcy śląśkiego oddziału #NFZ. W wyniku awarii pojawiają się problemy z zapłatą refundacji aptekom za 18. okres refundacyjny. 

Zobacz szczegóły. 

10.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice informuje, że została nawiązana współpraca z firmą VANITYSTYLE umożliwiająca członkom izby korzystanie z kart FitProfit i FitSport. 

Zobacz komunikat

Jesteś zainteresowany/a?

Wypełnij formularz

Strony