<brak>

Ten termin ma: 18.
Oglądasz: 1 - 18


19.10.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza famraceutów na #szkolenie w ramach Międzynarodowych Targów Medycyna- Zdrowie- Uroda, które odbędzie się 8 listopada br. w Rzeszowie. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły 

25.07.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów opublikował opracowanie dla #KierownikApteki, w którym przedstawia, m.in. obowiązki kierownika apteki oraz sytuacje, w których kierownik musi wyznaczyć swojego zastępcę, 

Zobacz opracowanie

13.06.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza na #szkolenie, które odbędzie się 2 lipca br. w Rzeszowie. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

16.05.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza swoich członków na Rajd Górski, który odbędzie się w dniach 16- 17 czerwca br. w Bieszczadach. 

Zobacz szczegóły

07.05.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza na #szkolenie z cyklu #AptekarskaSzkołaZarządzania, które odbędzie się 19 maja br. w Rzeszowie. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 4 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

17.04.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów oraz firma #NovoNordisk zapraszają na #szkolenie dla farmaceutów pracujących w #AptekaSzpitalna, które odbędzie się 18 maja br. w Rzeszpowie. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 2 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

09.02.2018 | Powiat mielecki

Podczas Okręgowego Zjazdu Delegatów #OIARzeszów wybrano nowego przedstawiciela farmaceutów w powiecie mieleckim. Na stanowisko #AptekarzPowiatowy wybrana została Elżbieta Makuch – kierownik Apteki „Niezapominajka Dla Całej Rodziny” w Mielcu.

Czytaj więcej

04.01.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów, zachęca do udziału w #MistrzostwaPolskiLekarzyIAptekarzy w pływaniu, które odbędą się w dniach 26, 27 i 28 kwietnia 2018 roku w Dębicy.

Zobacz szczegóły

04.12.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów ogłosiła wyniki konkursu pt. Probiotyki- nie tylko antybiotykoterapia. 

Zobacz wyniki. 

12.10.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

Firma #Olimps oraz #OIARzeszów zapraszają na #Konferencja Podkarpacka Jesień Farmaceutyczna, która odbędzie się w dniach 27-28 październik w Rzeszowie. Za udział w konferencji będzie można otrzymać 15 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły. 

25.09.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza na seminarium, w którym uczestniczyć będzie wiceprezes #NIA i przedstawiciele #WIF. Seminarium obędzie się 13 października 2017 r. w Hotelu „Nowy Dwór” w Rzeszowie. W programie m.in. wykład wiceprezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej, Marka Tomkówa - „Ustawa Apteka dla aptekarza – problemy i pytania”. Za udział w seminarium zostaną przyznane 4 punkty edukacyjne „miękkie” dla członków POIA.

Zobacz komunikat

24.08.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów przekazuje komunikat Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Rzeszowie #WIF, w którym przypomina się. że powierzenie zastępstwa kierownika apteki na okres dłuższy niż 30 dni wymaga powiadomienia w formie pisemnej wojewódzkiego inspektora farmaceutycznego i okręgowej izby aptekarskiej.

Zobacz komunikat

17.08.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów wydała oświadczenie, w którym informuje, że rękojmie dla kandydata na #KierownikApteki będzie wydawać tak jak dotychczas, czyli na wniosek przedsiębiorcy lub farmaceuty. 

Zobacz oświadczenie. 

05.06.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Poznaniu

#OIARzeszów zaprasza do udziału w konkursach: 1.  "Probiotyki - nie tylko antybiotykoterapia"  2. „Rola farmaceuty w profilaktyce i leczeniu zespołu metabolicznego”. 

Zobacz szczegóły. 

30.05.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów zaprasza magistrów farmacji, wykonujących zawód w aptekach województwa podkarpackiego na spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego #WIF i Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego #NFZ. Spotkanie odbędzie się 21 czerwca br. w Hotelu „U Kroczka” w Rzeszowie.

Zobacz szczegóły

04.04.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

#OIARzeszów opublikowała opracowanie ustawy z 8 marca 2013 roku o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, które określa szczególne uprawnienia wierzyciela i obowiązku dłużnika w związku z terminami zapłaty w transakcjach handlowych. Autorem opracowania jest mec. Bogusława Szybisz.

Zobacz opracowanie

21.03.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

Podkarpacka Okręgowa Rada Aptekarska #OIARzeszów przypomina o obowiązku przestrzegania przepisów związanych z prowadzeniem apteki oraz zasad jakie stanowi #KodeksEtykiAptekarza przez wszystkich farmaceutów.

Zobacz komunikat

06.02.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Rzeszowie

Podkarpacka #OIARzeszów przypomina o obowiązującym zakazie wydawania osobom poniżej 18 roku życia produktów leczniczych w skład których wchodzi #Pseudoefedryna, #Dekstrometorfan lub #Kodeina, niezależnie od zawartości tych substancji w produkcie leczniczym.