<brak>

Ten termin ma: 5.
Oglądasz: 1 - 5


15.10.2018 | Rynek Aptek

#MinisterstwoZdrowia wyraziło swoje zdanie nt. wykonywania szczepień przeciwko grypie w aptekach. Zdaniem resortu, najnowsze założenia #PolitykaLekowa mają za zadanie, by farmaceuci brali aktywny i znaczący udział w działaniach profilaktycznych. 

Czytaj więcej

03.09.2018 | Rynek Aptek

Naczelna Rada Lekarska #NRL odniosła się do #PolitykaLekowa państwa, która została przygotowana przez #MinisterstwoZdrowia. Rada Lekarska wymienia zalety i wady tego dokumentu. 

Zobacz szczegóły

28.08.2018 | dorzeczy.pl

Wiceminister Zdrowia Marcin Czech w rozmowie z dziennikarką portalu dorzeczy.pl ogłosił, że dokument #PolitykaLekowa został pozytywnie odebrany, aczkolwiek zgłoszono ponad 200 uwag do projektu.Wiceministe podkreślił, że #MZ planuje rozszerzenie listy leków refundowanych dla pacjentów 75+. Jednocześnie dodał że MZ rozszerzyło listę leków refundowanych o preparaty zarekomendowane przez AOTMiT.

Czytaj wywiad

17.05.2018 | Puls Farmacji

Wiceminister Zdrowia, Marcin Czech zapewnił, że projekt #PolitykaLekowa Państwa jest już gotowy i już niedługo zostanie poddany konsultacjom społecznym, a także zrecenzowany przez ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia #WHO

Zobacz szczegóły

07.03.2018 | Polityka Zdrowotna

#PexPharmaSequence opublikowała raport nt. #PolitykaLekowa. Wskazuje w nim potrzeby pacjentów, a także słabe punkty systemu refundacyjnego. 

Czytaj więcej