<brak>

Ten termin ma: 8.
Oglądasz: 1 - 8


14.09.2018 | PTSF

W dniach 20-23.09.2018r. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego UJ CM odbędzie się kongres #PTSF o tematyce: Nowoczesna farmakoterapia bólu w praktyce. Spotkanie obejmie część wykładową oraz warsztaty. Imprezy towarzyszące to konkurs prac naukowych, oraz #KonkursNalewekWłasnych.

Więcej na ten temat 

26.05.2018 | Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF ma nowe władze. 

Zobacz nowy zarząd. 

09.05.2018 | PTSF

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF zaprasza na XII #SympozjumKarieraFarmaceuty, które odbędzie się 12 maja br. w Gdańsku. Na sympozjum będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje studiowanie farmacji. 

Zobacz szczegóły

20.04.2018 | PTSF

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF zaprasza na konferencję nt. pacjenta onkologicznego, która odbędzie się w dniach 18- 20 maja br. W Bydgoszczy. 

Zobacz szczegóły

17.05.2017 | Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF wystosowało oświadczenie, w którym składaja podziękowania Posłom, Senatorom, a przede wszystkim Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za poparcie rozwiązań przewidzianych w ustawie nowelizującej #PrawoFarmaceutyczne – rozwiązań korzystnych dla polskich pacjentów oraz polskiego sektora aptecznego.

Zobacz oświadczenie

05.05.2017 | Rynek Aptek

#Szczepienia to jeden wielki spisek firm farmaceutycznych. Jak reagować na takie zarzuty? Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF zaprasza na wykład połączony z dyskusją na temat szczepień, z udziałem prof. UJ Krzysztofa Bryniarskiego.

Czytaj więcej

28.02.2017 | Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji

Polskie Stowarzyszenie Studentów Farmacji #PTSF zapowiada kolejną edycję projektu “Skonsultuj z farmaceutą”. Podczas tegorocznej edycji, 4 marca w ośmiu miastach Polski niemal 300 wolontariuszy będzie mierzyć ciśnienie tętnicze, poziom glikemii oraz skład masy ciała.

Czytaj więcej

06.02.2017 | Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji #PTSF wystosowało list otwarty do Posłów RP z apelem o ponowne, merytoryczne przeanalizowanie poselskiego projektu nowelizacji ustawy #PrawoFarmaceutyczne i możliwość dalszych prac nad nim w komisjach sejmowych.

Zobacz list