<brak>

Ten termin ma: 8.
Oglądasz: 1 - 8


12.10.2018 | www.rp.pl

„Wolność i zdrowie" to kolejna inicjatywa ustawodawcza organizacji #StopNOP. Według szefowej StopNOP jest to odpowiedź na działania #OILWarszawa, która miała domagać się ukarania lekarzy opowiadających się za dobrowolnością jeśli chodzi o #SzczepieniaOchronne. #ProjektUstawy zakłada możliwość tworzenia alternatywnych izb lekarskich i aptekarskich, do których przynależność byłaby dobrowolna.

Więcej na ten temat 

08.10.2018 | NIA

#NIA publikuje na stronie stanowisko Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Zdrowia Publicznego ws. #SzczepieniaOchronne. W komunikacie przedstawiono analizę  postulowanych zmian w ustawie przez #Stop NOP. 

Czytaj komunikat

08.10.2018 | NIA

#NIA opublikowała swoje stanowisko w sprawie szczepień. #Izba stanowczo opowiada się za utrzymaniem obowiązku szczepień. #ProjektUstawy zakładający ,że #SzczepieniaOchronne powinny być dobrowolne stwarza niebezpieczeństwo i stanowi realne zagrożenie jak czytamy w komunikacie.

Więcej szczegółów

03.10.2018 | Rynek Aptek

#MZ Łukasz Szumowski w dzisiejszym wywiadzie podkreślił negatywne stanowisko rządu wobec obywatelskiego projektu nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Stwierdził,że dobrowolność szczepień jest groźna dla wszystkich Polaków. #SzczepieniaOchronne wg MZ powinny pozostać obowiązkowe.

Więcej szczegółów

02.10.2018 | aptekaszpitalna.pl

Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi odbędzie się 03.10.2018r. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP wnosi o to, aby #SzczepieniaOchronne nie były obowiązkowe i o wprowadzenie zasady dobrowolności szczepień. Pod projektem zebrano 120 tys. podpisów. Sprzeciw wyraził #RPP oraz #NIPiP.

Czytaj więcej

07.09.2018 | MZ

#MZ zaprasza na konferencję #SzczepieniaOchronne - jak zachęcić nieprzekonanych, która odbedzie się 29.09.2018 roku w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Zapisy odbywaja się mailowo lub telefonicznie.

Czytaj ogłoszenie MZ

23.04.2018 | Dziennik Ustaw

W Dzienniku Ustaw opublikowano obwieszczenie #MinisterstwoZdrowia ws. ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie obowiązkowych #SzczepieniaOchronne.

Zobacz obwieszczenie

22.09.2017 | Ministerstwo Zdrowia