<brak>

Ten termin ma: 4.
Oglądasz: 1 - 4


18.10.2018 | Polityka Zdrowotna

Firma #Sanofi informuje, że nie spodziewała się, że popyt na szczepionki #VaxiGripTetra będzie aż tak duży, że zabraknie wyprodukowanych przez nią zapasów. W zwiazku z tym firma poinformowała, że będzie się starać ściągnąć do Polski te szczepionki w ramach #ImportDocelowy.

Zobacz szczegóły

15.10.2018 | Express Ilustrowany

W dzisiejszym wpisie w #EXpressIlustrowany został podjęty temat braku w aptekach szczepionek przeciwko grypie na terenie Łodzi. Nie chodzi jedynie o refundowaną szczepionkę: #VaxigripTetra, ale i również o pełnopłatną #Influvac. Problem z dostępnością do tych produktów leczniczych jest w całej Polsce. 

Czytaj więcej

25.09.2018 | Gazeta Prawna

Jak donosi #GazetaPrawna, szczepionki przeciwko grypie #VaxiGripTetra podrożały dla pacjentów, którym nie należy się ich refundacja. Sztywna cena tych szczepionek ustalona przez #MinisterstwoZdrowia jest o ok. 10 zł niż przed rokiem na te same szczepionki. 

Zobacz więcej 

18.09.2018 | NIA

#NIA opublikowała #Komunikat w sprawie szczepionki #VaxigripTetra. #SzczepionkaPrzeciwkoGrypie VaxigripTetra może być wydawana z 50% poziomem odpłatnosci tylko dla osób powyżej 65 r.ż. jeśli wystawiający receptę nie zaznaczył odpłatności X lub 100%.

Czytaj komunikat