SzortyFarmaceutyczne - termin #wif

Ten termin ma: 78.
Oglądasz: 1 - 10


05.04.2018 | WIF Poznań

#WIF w Poznaniu informuje, że W przypadku nabycia ogółu praw i obowiązków wspólników spółki jawnej posiadającej zezwolenie na prowadzenie apteki, konieczna jest zmiana dotychczasowego zezwolenia, a w konsekwencji uiszczenie opłaty w wysokości 20% pięciokrotnego minimalnego wynagrodzenia za pracę. 

Zobacz cały komunikat

04.04.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Poznaniu

W czasopiśmie #FarmacjaWielkopolska szef #WIF w Poznaniu, porusza temat #AptekaDlaAptekarza, opowiadając jak przepisy zmieniły rynek farmaceutyczny. 

Zobacz więcej

30.03.2018 | WIF Poznań

#WIF w Poznaniu ukarał aptekę i hurtownię farmaceutyczną grzywną w wysokości 20 tys. zł za koloportaż ulotek reklamowych, coś tańcowi złamanie #ZakazReklamyApteki

Zobacz szczegóły

23.03.2018 | WIF Poznań

#WIF w Poznaniu nałożył na przesiębiorcę prowadzącego aptekę karę w wysokości 40 tys. zł za umieszczenie w prasie reklamy swojej apteki, na której znalazły się kwestie informacyjne. Inspektorat uznał to działanie za złamanie #ZakazReklamyApteki

Zobacz szczegóły

23.03.2018 | GIF

#GIF poinformował, że poszczególne #WIF będą cofały pozwolenia na prowadzenie #AptekaOgólnodostępna podmiotom, które przekraczają 1 % aptek w danym województwie. 

Zobacz szczegóły

22.03.2018 | WIF Poznań

#WIF w Poznaniu po raz kolejny karze za złamanie zakazu #ReklamaApteki. Tym razem 5 tys, zł będzie musiał zapłacić przedsiębiorca, który umieścił baner z treściami informacyjnymi, który przez Inspektorat został potraktowany jako forma reklamy. 

Zobacz szczegóły

21.03.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi

#GIF podtrzymał decyzje #WIF w Łodzi dot. kary nałożonej na przedsiębiorcę, który nie zapewnił obecności magistra farmacji w godzinach pracy apteki. 

Czytaj więcej

15.03.2018 | Rynek Aptek

Główny Inspektorat Farmaceutyczny #GIFzmaga się z wieloma problemami. Po pierwsze nadal nie został wybrany szef Inspekcji, a po drugie organ ten nie sprawuje żadnego nadzoru nad #WIF, chociażby w kwestii zatrudniania pracowników. 

 Czytaj więcej

15.03.2018 | WIF Poznań

#WIF w Poznaniu ukarał jednego z przedsiębiorców grzywną w wysokości 25 tys. zł za złamanie #PrawoFarmaceutyczne dot. złamania #ReklamaApteki. Przedsiębiorca zdecydował się na zatrudnienie hostess do rozdawania ulotek oraz zlecił takie samo zadanie Poczcie Polskiej, która roznosiła tego typu materiały wprost do mieszkań. Przedsiębiorca tłumaczył się, że owe działania wynikły z umowy na #FranczyzaApteki

Zobacz szczegóły

12.03.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi

#OIAŁódż zaprasza farmaceutów do wzięcia udziału w spotkaniach z przedstawicielami #WIF oraz #NFZ

Zobacz szczegóły

Strony