<brak>

Ten termin ma: 13.
Oglądasz: 1 - 13


22.10.2018 | Rynek Aptek

Wiceprezes #ZZTF - Aneta Klimczak  złożyła prywatny akt oskarżenia przeciwko prezesowi #ZAPPA - Marcinowi Wiśniewskiemu. Jak podała w oficjalnym komunikacie prasowym, jest to spowodowane publicznymi wypowiedziami prezesa ZAPPA na temat zainteresowanej oraz organizacji którą współkieruje. 

Czytaj na ten temat

09.10.2018 | Polityka Zdrowotna

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA w liście do premiera, wojewodów oraz szefa #GIF wskazuje na problem koncentracji aptek w Polsce. Za jeden z przykładów, Związek podaje sieć #DOZ, w której na dzień dzisiejszy 413 placówek przekracza limity antykoncentracyjne. 

Zobacz list

19.09.2018 | Polityka Zdrowotna

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA uważa, że #UstawaOZawodzieFarmaceuty powinna powstać jak najszybciej, a #MinsiterstwoZdrowia powinno w niej uwzględnić wszelkie potrzeby magistrów farmacji, co pzowoli na rozwianie wielu wątpliwości. 

Zobacz więcej

06.09.2018 | Rynek Aptek

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA prosi o przesyanie informacji dot. przekraczania przez #SiećApteczna 1% wszystkich aptek w danym wojewodztwie. Informację tą należy przesyłać na adres mailowy: sieci1procent@wp.pl

Zobacz szczegóły

06.09.2018 | Rynek Aptek

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA proponuje by #SiećApteczna zapłaciły jednorazowy podatek w wysokości 40 tys. zł, co by mgło pokryć koszty wymiany sprzętu komputerowego dla aptek, który jest niezbędny do realziacji #ERecepta

Zobacz szczegóły

03.09.2018 | Aptekarze.org

#ZAPPA opublikował listę 546 aptek (4% rynku), co do których związek ma podejrzenie, że po wejściu w życie ustawy #AptekaDlaAptekarza, zaczęły być prowadzone przez podmioty nieuprawnione.

Zobacz listę

11.07.2018 | Rynek Aptek

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA zapowiada stworzenie listy aptek, które zostały przejęte przez #SiećApteczna po wprowadzeniu #AptekaDlaAptekarza. W tym celu prosi wszystkie osoby mające informacje na ten temat o przesyłanie ich na adres mailowy: krs.apteki@wp.pl.

Zobacz więcej

27.04.2018 | mgr.farm

#BoehringerIngelheim opdowiada na zarzuty Związku Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA, który dot. ograniczenia sprzedaży leku #Pradaxa dla polskich pacjentów. Firma zaznacza, że stawiane zarzuty są bezsadne. 

Zobacz szczegóły

23.03.2018 | ZAPPA

Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA zgłosił firmę #BoehringerIngelheim do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta #UOKiK ws. dystrybucji leku #Pradaxa. Zdaniem związku firma poprzez wybiórcze decydowanie o promocyjnej ofercie tego leku ogranicza jego nabycie przez pacjentów w niższej cenie. 

Zobacz szczegóły

20.03.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Bydgoszczy

#OIABydgoszcz zaprasza farmaceutów na spotkanie z jednym z założycieli Związku Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA, Marcinem Wiśniewskim, które odbędzie się 5 kwietnia br. w Bydgoszczy. 

Zobacz szczegóły

14.02.2018 | Puls Farmacji

W #KRS został zarejestrowany nowa organizacja zrzeszający aptekarzy indywidualnych- Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA

Zobacz szczegóły

07.09.2017 | mgr.farm

Swoją działalność oficjalnie zainaugurowały dwie nowe organizacje, których celem jest obrona interesów farmaceutów - Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF oraz Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA.

Czytaj więcej

19.07.2017 | Rynek Aptek

Szef #RuchAptekarzyPolskich, Marcin Wiśniewski informuje, że przygotował już projekt statutu nowego związku. Zainteresowani jego treścią farmaceuci-właściciele aptek mogą otrzymać jego treść po wysłaniu maila. Celem Związku Aptekarzy - Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA będzie stworzenie realnej przeciwwagi dla lobby sieciowego (działania ogólno biznesowe, reprezentacja interesów, PR, wielopłaszczyznowa obsługa aptek).

Czytaj więcej