SzortyFarmaceutyczne - termin #zsmopl

doz
Ten termin ma: 24.
Oglądasz: 1 - 10


15.02.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Katowicach

#OIAKatowice zaprasza na #szkolenie dot. m.in. #ZSMOPL, #RODO, chorób układu nerwowego, które odbędzie się 3 marca br. w Katowicach. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 7 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczególy

30.01.2018 | Legislacja

#MinisterstwoZdrowia wprowadziło poprawki do projektu ustawy #PrawoFarmaceutyczne, które zawierają, m.in listę leków OTC, jakie będą raportowane do #ZSMOPL

Zobacz szczegóły

29.01.2018 | NIA

#MinisterstwoZdrowia zaapelowało do prezes #NIA ws. informowaniu farmaceutów o wcześniejszym zakładaniu konta #ZSMOPL, które umożliwi im raportowanie, gdy to będzie już obowiązkowe. 

Zobacz szczególy

21.12.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska we Wrocławiu

Firma #Kamsoft- operator systemów informatycznych stosowanych w służbie zdrowia wystosował zapytania do  #CSIOZ odnośnie #ZSMOPL

Zobacz pełną korespondencję. 

20.12.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska we Wrocławiu

#OIAWrocław przedstawiła etapy i koszty związane z dostosowaniem oraz wdrożeniem raportowania do #ZSMOPL dla aptek. Procedura składa się z pięciu kroków, które zostały podzielone na dwa etapy.

Zobacz komunikat

20.12.2017 | Ministerstwo Zdrowia

#MinisterstwoZdrowia wydało kolejny komunikat w sprawie Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi #ZSMOPL. Powodem są zdiagnozowane w trakcie pilotażu problemy podmiotów raportujących. Resort Zdrowia poinformował o trwających pracach nad zmianą ustawy #PrawoFarmaceutyczne, które pozwolą na przesunięcie wejścia w życie obowiązku raportowania danych o obrocie produktami leczniczymi o kolejne 6 miesięcy.

Zobacz komunikat

15.12.2017 | mgr.farm

Już wkrótce konieczne będzie raportowanie danych do #ZSMOPL. Od 13 grudnia 2017 funkcjonuje uproszczona procedura zakładania kont w systemie ZSMOPL dla aptek. Portal mgr.farm podpowiada, w jaki sposób ją przeprowadzić.

Czytaj więcej

14.12.2017 | Ministerstwo Zdrowia

#MinisterstwoZdrowia udostępnia aktualną specyfikację komunikatów, na potrzeby wytwórców oprogramowania dot. #ZSMOPL

Zobacz specyfikację. 

14.12.2017 | CSIOZ

#CSIOZ wydał komunikat dot. pilotażu i ewaluacji #ZSMOPL

Zobacz szczegóły. 

14.12.2017 | Naczelna Izba Aptekarska

#MinisterstwoZdrowia informuje, że planuje się ograniczyć zakres obowiązków raportowania do #ZSMOPL. Raportowane będę te leki, które spełnią kryteria, nie zaś wszystkie produkty lecznicze, jak pierwotnie zakładano.

Czytaj więcej

Zobacz pismo MZ

Strony