<brak>

Ten termin ma: 6.
Oglądasz: 1 - 6


10.08.2018 | wyborcza.pl

#ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP jest zaniepokojony projektem rozporządzenia #MZ w sprawie zapotrzebowań oraz wydawania z apteki produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych. Wiceprezes ZZTF Aneta Klimczak uważa, że kompetencje techników zostaną jeszcze bardziej zawężone, co uniemożliwi doradztwo pacjentom.

Więcej na ten temat

20.06.2018 | Polityka Zdrowotna

#ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP chce się spotkać z Ministrem Zdrowia, ws. przywrócenia kształcenia na kierunku technik farmaceutyczny. Nie wykluczają oni również rozpoczęcia strajku. 

Zobacz szczegóły

18.05.2017 | Polityka Zdrowotna

#ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP zapowiada, że zgłoszą projekt poprawek do ustawy #AptekaDlaAptekarza umożliwiający prowadzenie apteki również przez tehnika farmaceutycznego. 

Czytaj więcej. 

17.05.2017 | Rynek Aptek

Aneta Klimczak, wiceprezes #ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP zapewnia, że pomino, iż Prezydent RP podpisał ustawę #AptekaDlaAptekarza, nie oznacza to, że środowisko techników farmaceutycznych przyjęło ten stan rzeczy za ostateczny. 

Czytaj więcej

27.04.2017 | Puls Farmacji

Na 10 maja zaplanowano #OgólnopolskiStrajkTechnikówFarmaceutycznych, który jest organizowany #IzbaGospodarczaWłaścicieliPunktówAptecznych oraz #ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP. Organizatorzy nie zgadzają się na przyjętą przez Senat ustawę #AptekaDlaAptekarza, wygaszanie zawodu technika famracji oraz ograniczenie uprawnień zawodowych techników. 

Czytaj więcej. 

26.04.2017 | Rynek Aptek

Wiceprezes #ZwiązekZawodowyTechnikówFarmaceutycznychRP, Aneta Klimczak, apeluje do osób na stanowisku #TechnikFarmaceutyczny o obronę uprawnień zawodowych. Informuje, że w planach jest wprowadzenie do aptek tzw. pomocy aptecznej.

Czytaj więcej