<brak>

Ten termin ma: 16.
Oglądasz: 1 - 16


22.10.2018 | ZZPF

Spotkanie inauguracyjne #ZZPF odbyło się 16.10.2018r. Na spotkaniu była obecna delegacja Europejskich Związków Zawodowych EPhEU. Prezes #NIA Elżbieta Piotrowska Rutkowska wyraziła chęć współpracy #NRA i ZZPF. Przewodniczacy #PDA Mark Kozioł wygłosił przemówienie na temat roli programu edukacyjnego "Farmaceuci bez granic".

Więcej na ten temat

18.10.2018 | ZZPF

#ZZPF informuje, że dla wszytskich członków zwiazku przygotowano bonus - możliwość pozyskania kart umożliwiających tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Wydanie karty i korzystanie z niej jest bezpłatne. Wniosek do pobrania karty dostępny jest pod adresem: www.zzpf.org.pl

Czytaj dalej

10.10.2018 | ZZPF

#ZZPF zaprasza apteki do udziału w projekcie opieki farmaceutycznej w Polsce. #Ankieta dla pacjentów jest dostępna do pobrania na stronie ZZPF. Jej celem jest ogólnopolskie badanie satysfakcji pacjenta. Zainteresowani projektem proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: zzpf@zzpf.org.pl

Więcej na temat badania

05.10.2018 | ZZPF

Spotkanie inauguracyjne #ZZPF odbędzie się 16.10.2018r. Zainteresowani farmaceuci proszeni są o zgłoszenie swojego uczestnictwa przez email: zzpf@zzpf.org.pl i przesłanie formularza.

Więcej na temat spotkania

17.09.2018 | ZZPF

#ZZPF wraz z Szpitalem Dziecięcym w Ottawie z Kanady zapowiedział rozpoczęcie programu szkoleniowego dla farmaceutów "Farmaceuci bez granic".  Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu muszą dołączyć do ZZPF. #Szkolenie jest podyktowane potrzebą nieco innego podejścia do farmaceutów w Polsce niż miało to miejsce do tej pory. 

Więcej szczegółów

17.09.2018 | Rynek Aptek

#ZZPF podpisał umowę z Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej. Dzięki temu możliwy do przeprowadzenia będzie #Projekt badawczy w zakresie opieki farmaceutycznej nad pacjentem onkologicznym. Kierownikiem projektu jest mgr farm. Katarzyna Grzyb, kierownik apteki szpitalnej Centrum. 

Więcej na ten temat

05.09.2018 | Rynek Aptek

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF przedstawił swój plan rewalidacji zawodu #TechnikaFarmaceutycznego. Przygotowany plan jest wynikiem planowanych ograniczeń w tym zawodzie. 

Zobacz szczegóły

31.07.2018 | Polityka Zdrowotna

#ZZPF popiera pomysł #MZ w sprawie rozszerzenia kompetencji farmaceutów m. in. o szczepienie pacjentów. Tym samym nie zgadza sie z opinią przedstawioną przez stowarzyszenie "Pielęgniarki Cyfrowe". 

Więcej szczegółów

12.07.2018 | ZZPF

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF postuluje utworzenie w naszym kraju #KlinikaOpiekiFarmaceutycznej, na wzór innych krajów europejskich. Zdaniem Związku pozwoli to na rozwijanie zawodu farmaceuty w naszym kraju i zatrzymanie procesu jego degradacji do roli sprzedawcy. 

Zobacz więcej

11.07.2018 | Rynek Aptek

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF informuje o podpisaniu deklaracji współpracy z Naczelną Izbą Aptekarską #NIA

Zobacz szczegóły

05.07.2018 | ZZPF

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF zachęca do udziału w ankiecie dotyczący jakości pracy farmaceutów w aptekach ogólnodostępnych i szpitalnych na terenie Polski.

Wypełnij ankietę

18.06.2018 | Rynek Aptek

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF podjął współpracę z Pharmacy Defence Assosiacion #PDA z Wielkiej Brytanii. 

Zobacz szczegóły

08.03.2018 | Rynek Aptek

Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF wydał stanowisko w sprawie raportu #NIK dotyczącego stosowania #antybiotyki u zwierząt hodowlanych. 

Zobacz szczegóły

13.09.2017 | Rynek Aptek

Powstanie Związku Zawodowego Pracowników Farmacji #zzpf ma być krokiem we właściwą stronę. Jak stwierdza rzecznik #nia, wyzwaniem stojącym przed nową organizacją będzie ochrona praw pracowniczych farmaceutów zatrudnionych w szeroko rozumianym sektorze farmaceutyczno-zdrowotnym.

Czytaj więcej

07.09.2017 | Rynek Aptek

W dniu wczorajszym został założony Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF. Jednym z zadań związku jest przeciwdziałanie nierównowadze, która ma miejsce w šrodowisku farmaceutów. 

Czytaj więcej.

07.09.2017 | mgr.farm

Swoją działalność oficjalnie zainaugurowały dwie nowe organizacje, których celem jest obrona interesów farmaceutów - Związek Zawodowy Pracowników Farmacji #ZZPF oraz Związek Aptekarzy Pracodawców Polskich Aptek #ZAPPA.

Czytaj więcej