OIA Kielce

04.06.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce zaprasza na #szkolenie dot. nowego rozporządzenia Ministra Zdrowia ws. recept. Odbędzie się ono 12 czerwca br. w Kielcach, a za udział będzie można otrzymać 6 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

[comment_count]
13.03.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce oraz #DeepPharma zaprasza na #szkolenie, które odbędzie się 20 marca br. w Kielcach. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 6 #PunktyEdukacyjne

Zobacz szczegóły

[comment_count]
25.01.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce zaprasza na #szkolenie dla farmaceutów, które odbędzie się 8 lutego br. w Ostrowcu Św. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 2 #PunktyEdukacyjne.

Zobacz szczegóły

[comment_count]
05.01.2018 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce oraz firma #Gehwol zapraszają na #szkolenie, które odbędzie się 18 stycznia br. w Kielcach. Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 6 #PunktyEdukacyjne

Zobacz więcej

[comment_count]
12.12.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce przystąpiła do programu ubezpieczeniowego w zakresie #OC farmaceuty, który został wdrożony pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej. Jak podaje Izba, członkowie KOIA nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem. Składka ubezpieczeniowa jest pokrywana w ramach opłaconych składek członkowskich.

Zobacz szczegóły ubezpieczenia

[comment_count]
17.08.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

#OIAKielce poinformowała o możliwości zamawiania kart sportowych #FitSport oraz #FitProfit, które uprawniają do korzystania z obiektów sportowych na terenie całego kraju. 

Zobacz szczegóły. 

[comment_count]
02.06.2017 | Okręgowa Izba Aptekarska w Kielcach

Prezydium #OIAKielce informuje, że w dniu 7 czerwca 2017 r. obędzie się zebranie dla farmaceutów. Podczas spotkania zostaną omówione bieżące zmiany w przepisach prawa farmaceutycznego. Miejsce spotkania to sala konferencyjna w Hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach.

Zobacz szczegóły

[comment_count]
14.03.2017 | Rynek Aptek

#OIAKielce zaprasza swoich członków na #Szkolenie pt. "Profilaktyka nadwagi i otyłości". Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 8 #PunktyEdukacyjne twarde. 

[comment_count]
03.03.2017 | Rynek Aptek

#OIAKielce zaprasza farmaceutów do udziału w spotkaniu w dniu 15 marca br. W trakcie spotkania będzie można wysłuchać wielu ciekawych szkoleń. Za udział w spotkaniu farmaceuci będą mogli otrzymać 6 #PunktyEdukacyjne miękkie. 

[comment_count]
09.01.2017 | Kielecka Izba Aptekarska

#OIAKielce informuje, że w celu polepszenia, usprawnienia i przyspieszenia komunikacji pomiędzy izbą a farmaceutami będącymi jej członkami, zostanie utworzona baza prywatnych adresów e-mailowych i numerów telefonów komórkowych. Każdy farmaceuta przynależący do KOIA, chcący dołączyć do tworzonej bazy teleadresowej, powinien wypełnić oświadczenie i przesłać je pocztą do biura KOIA.

Pobierz oświadczenie

[comment_count]

Strony